Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie biur Warszawa

Specjalistyczna usługa sprzątania biur – oferta dla właścicieli małych i średnich firm oraz dla administratorów dużych powierzchni biurowych w instytucjach i korporacjach. Nasze ekipy sprzątające zajmą się wszystkimi zakamarkami w godzinach najbardziej komfortowych dla użytkowników (poza godzinami pracy biura).

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Co obejmuje podstawowy pakiet usługi „sprzątanie biur Warszawa”?

Dla każdej firmy wygląd biura jest niezwykle ważnym czynnikiem budowania wizerunku w oczach klientów. Biuro jest wizytówką świadczącą o profesjonalizmie i powadze, musi budzić zaufanie u klienta, kontrahenta czy też inwestora. Siedziba firmy powinna być komfortowa zarówno dla pracowników, jak i gości, którzy ją odwiedzają.

Sprzątanie biur jest wyzwaniem wymagającym kompleksowego podejścia. Do profesjonalnego sprzątania biur konieczne jest dostosowanie odpowiednich technik, narzędzi i środków czystości. Istotna jest regularność i dokładność, dlatego używamy najlepszej jakości sprzętu oraz zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów.

Jakie czynności wykonujemy na co dzień w ramach usług „sprzątanie biur Warszawa”?

Dostosowanie godzin pracy ekipy sprzątającej do potrzeb Klienta

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niezwykle istotną kwestią jest dostosowanie czasu realizacji zlecenia do potrzeb Klienta. Sprzątanie biur odbywa się poza godzinami pracy, dzięki czemu nie przeszkadzamy pracownikom w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Mają Państwo możliwość wyboru opcji porannych (przed rozpoczęciem pracy biura) lub popołudniowo-wieczornych (po opuszczeniu budynku przez zatrudniony personel).

Można również zamówić usługi abonamentowe. W zależności od zamówionego pakietu sprzątanie może odbywać się codziennie, w wybrane dni tygodnia, bądź np. kilka razy w miesiącu.

W formularzu na naszej stronie internetowej można opisać wymagania oraz pory dnia, w których będzie się odbywało sprzątanie lokalu.

Cena usługi „sprzątanie biur Warszawa” – od czego zależy?

Sprzątanie biur w Warszawie przez profesjonalne firmy zajmujące się utrzymaniem czystości rozliczane jest zazwyczaj od m2. Wycena jest zawsze przygotowywana indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania i oczekiwań klienta. Zgodnie z zamówieniem złożonym przez firmę, dostosowujemy odpowiednie środki chemiczne, sprzęt czyszczący oraz liczebność ekipy sprzątającej. Dla każdej usługi sporządzamy kosztorys, aby wystawić fakturę po wykonaniu zlecenia.

Jak zamówić usługę sprzątania biura?

Usługi Bogo Clean można zamówić przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Jest tam miejsce na opis konkretnej usługi, a także bardziej szczegółowe jej objaśnienie. Można sprecyzować dokładny zakres prac, jakich Klient od nas oczekuje. System wyświetla podpowiedzi w postaci pytań: „Czy Twój lokal ma jakieś szczególne wymagania? Opisz pory dnia, w jakich możemy świadczyć usługi dla Ciebie.” Mają one na celu dokładne określenie potrzeb Klienta i zakresu usług, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i nieporozumień.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, skontaktuje się z Tobą Koordynator, z którym możesz omówić pracę konkretnej osoby sprzątającej.

Zapewniamy ciągłość i terminowość usługi. Zawsze zostanie ona należycie wykonana zgodnie z dniem, jaki został wyznaczony w grafiku. W przypadku nieobecności stałego personelu natychmiast organizujemy zastępstwo.

Rodzaj usługi możesz wybrać z listy w naszym formularzu kontaktowym lub opisać indywidualnie, jeśli nie ma jej na liście. Wpisz swój adres e-mail i numer telefonu a nasz Koordynator niezwłocznie do Ciebie oddzwoni. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, pod numerem podanym na stronie. Nasz infolinia z poradą eksperta jest czynna całodobowo.

Już teraz zamów rozmowę z naszym Doradcą! Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biura lub biurowca!

Bogo Clean – warunki współpracy

Gdy już odbędziesz rozmowę telefoniczną z naszym konsultantem, umówimy wizję lokalną ze specjalistą, w celu przygotowania wyceny usługi i ustalenia warunków współpracy. Nasz koordynator przyjedzie do Twojego biura, aby je obejrzeć i ustalić, co jest konieczne do zrobienia i jakich środków i sprzętu może użyć personel sprzątający. Do jego zadań należy również kontrola i badanie jakości usługi. Każdy proces sprzątania musi być szczegółowo sprawdzony, aby ocenić czy personel dobrze wywiązał się z powierzonego zadania.

Usługa sprzątania biur Bogo Clean – teren działania

Nasze usługi adresujemy do firm znajdujących się na terenie Warszawy m.in. dzielnice tkj. Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Wilanów, Włochy, Wola i Żoliborz. Sprzątamy wszędzie tam, gdzie firmy nas potrzebują. Dotrzemy pod każdy adres, bez względu, czy jest to mała firma na obrzeżach miasta, czy duży śródmiejski biurowiec. Bogo Clean jest firmą z tradycjami, ale również łatwo dostosowującą się do zmieniającego się rynku usług. Posiadamy liczne referencje i certyfikaty.

Porozmawiajmy o usłudze sprzątania biura dla Twojej Firmy. Nasz doradca odpowie na wszystkie pytania!

Zapraszamy do kontaktu.