Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Czyszczenie garaży Warszawa

Regularne czyszczenie garaży w Warszawie jest koniecznością. Duże natężenie ruchu powoduje, że posadzki ulegają zabrudzeniu. W zimie samochody zostawiają na nich resztki śniegu, błoto pośniegowe oraz piasek i sól używane w drogownictwie. Latem są to ślady opon, oleju, a często również brud, który spływa z auta po deszczu. A im więcej pojazdów wjeżdżających do garażu, tym częściej musi on być sprzątany.

Przywracanie porządku na podziemnych parkingach, w halach lub garażach wielostanowiskowych warto zlecić wyspecjalizowanej firmie sprzątającej, która posiada odpowiedni sprzęt i ma doświadczenie w tego typu pracach. Nie bez znaczenia jest również możliwość posprzątania dużej powierzchni w przeciągu jednego dnia.

Dlaczego warto zamówić czyszczenie garaży w Warszawie w firmie BOGOclean?
Jesteśmy firmą, która od lat działa w Warszawie, zajmując się sprzątaniem garaży, powierzchni magazynowych, produkcyjnych, biur, przedszkoli i osiedli. Mamy stałą ekipę sprzątającą, znającą się na swoim fachu oraz sprzęt, który pozwala nam na dokładne i szybkie radzenie sobie z brudem. Korzystamy z aktywnych środków czyszczących, przyjaznych dla środowiska i jednocześnie skutecznych w walce z zanieczyszczeniami.

Wykonujemy kompleksowe prace, zapewniające stałe utrzymanie pomieszczeń w czystości, jak również jednorazowe zlecenia. Przy każdym zamówieniu pytamy klienta o oczekiwania i proponujemy mu zakres usług, który im odpowiada. Dzięki temu każdy nasz klient dostaje dokładnie to, czego potrzebuje i nie musi wybierać „uniwersalnych” usług sprzątania dla danej branży.

Czyszczenie garaży Warszawa – jakie działania obejmuje?
Każde sprzątanie garażu podziemnego w Warszawie rozpoczynamy od oczyszczenia posadzki. Zamiatamy większe nieczystości, zbieramy papiery i inne śmieci, które zostawiają parkujący lub są przywiewane z zewnątrz przez wiatr. Na tak przygotowane miejsce pracy mogą wjechać maszyny myjące.

Korzystamy z wysokiej jakości szorowarek, które pozwalają na dokładne usunięcie zabrudzeń. Doskonale radzą sobie z trudnymi plamami (np. po oleju silnikowym) lub śladami opon. Odświeżają posadzkę garażową usuwając z niej brud i nadając połysk. Są bardzo wydajne, dzięki czemu możemy obsłużyć również duże powierzchnie parkingowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz inne pomieszczenia przemysłowe.

Mycie maszynowe pomaga pozbyć się nawet starego brudu, bez uszkadzania zewnętrznej powłoki posadzki. Tym bardziej że wykorzystujemy środki czyszczące, które nie ingerują w warstwę ochronną, ale są wydajne, skuteczne i doskonale radzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Zabezpieczenie posadzki w garażach
Na życzenie klienta zabezpieczamy posadzki przed kolejnymi zabrudzeniami. Warstwa ochronna sprawia, że nie wnikają one głęboko w podłoże, a tym samym są łatwiejsze do usunięcia przy następnym czyszczeniu garaży. Warszawa i inne duże miasta, gdzie ruch samochodowy jest duży, często zamawiają tę usługę. Pomaga ona dodatkowo chronić wierzchnią warstwę podłogi przez ścieraniem, przedłużyć jej żywotność i dłużej utrzymać w czystości.

Nasi pracownicy skupiają się również na posprzątaniu innych elementów podziemnych parkingów i hal, wymagających okresowego czyszczenia. Bramy wjazdowe, drzwi czy elementy podziemnej infrastruktury są przez nas myte z wykorzystaniem aktywnych środków czyszczących. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd, ale również sprawniejsze działanie (szczególnie w przypadku ruchomych elementów, w których kurz lub gromadzące się zanieczyszczenia mogą blokować pracę mechanizmów).