Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Bezpieczne przedszkole to przedszkole dobrze posprzątane

Dzieci w wieku przedszkolnym są wyjątkowo podatne na choroby układu oddechowego i alergie. Dlatego ważne jest, by sale, w których się bawią, były czyste, pachnące i przede wszystkim bezpieczne. Zarazki znajdujące się wokół dzieci wywołują wiele chorób i dolegliwości, ale poprzez zapewnienie odpowiedniej higieny przedszkolakom, można ich uniknąć. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko było zdrowe i bezpieczne. Natomiast dyrektor przedszkola, chciałby dzieciom to bezpieczeństwo zapewnić. Pracownicy placówki opiekując się swoimi podopiecznymi, nie są w stanie zająć się jednocześnie porządkami. A zatem kiedy warto zlecić sprzątanie przedszkola profesjonalnej firmie?

Jak zadbać o porządek w przedszkolu?

W dużych miastach tkj. Warszawa, przedszkola często są zlokalizowane przy ruchliwych ulicach, przez co do sal, w których znajdują się dzieci, przedostaje się znaczna ilość kurzu i brudu. Zanieczyszczenia osiadają na meblach, zabawkach i akcesoriach powodując podrażnienie układu oddechowego, szczególnie latem, gdy jest ciepło i są otwarte okna.

 • W sezonie jesienno-zimowym, gdy dzieci rzadziej wychodzą na zewnątrz, a pomieszczenia nie są zbyt często wietrzone, dłuższe przebywanie w takiej sali może doprowadzić do wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych.
 • W takim wypadku warto skorzystać z usługi profesjonalnego sprzątania przedszkoli w Warszawie realizowanej przez firmę Bogo Clean, ponieważ w ramach oferty firma dokładnie wyczyści sale, korytarze i szatnię przy użyciu skutecznych i bezpiecznych detergentów.
 • Doświadczeni pracownicy sprawnie dotrą do każdego zakamarka i zastosują środki czyszczące adekwatne do danej powierzchni, które nie wywołują reakcji alergicznych u dzieci.

Jak często trzeba sprzątać przedszkole?

Codzienne sprzątanie przedszkola z kurzu, brudu i resztek jedzenia powinno odbywać się po zamknięciu placówki, aby nie przeszkadzać w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

 • Zapanowanie nad porządkiem w przedszkolu nie jest proste. Małe dzieci mogą rozrzucać jedzenie podczas posiłku lub ubrudzić podłogę w trakcie wykonywania plac plastycznych. Przedszkolaki często biorą brudne ręce do buzi, a jeśli mają kaszel, to nie zasłaniają ust, ułatwiając zarazkom rozprzestrzenianie się po całej sali.
 • Dlatego pomieszczenia, w których przebywają dzieci, powinny być regularnie wietrzone, a sprzątanie przedszkoli w Warszawie warto zlecić Bogo Clean, ponieważ pracownicy firmy będą codziennie, po zamknięciu przedszkola dokładnie myć podłogi, wycierać kurze, zdezynfekować powierzchnię sanitariatów i uzupełniać środki czystości.

Raz na miesiąc można zamówić pranie wykładzin i mycie okien. Firma Bogo Clean oferuje również drobne prace remontowe, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo na terenie przedszkola.

Profesjonalne sprzątanie przedszkola  –  dlaczego warto?

Samodzielne sprzątanie przedszkola przez pracowników placówki zajmuje dużo czasu i wiąże się z koniecznością zakupienia odpowiednich detergentów. Tymczasem firma Bogo Clean ma bogate doświadczenie w czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni i dysponuje nowoczesnym sprzętem.

 • W efekcie kompleksowe sprzątanie przedszkola w Warszawie przebiegnie szybciej i sprawniej, a pracownicy placówki będą mogli w pełni skupić się na prowadzeniu kreatywnych zajęć z dziećmi.
 • Profesjonalne sprzątanie umożliwia także skuteczną walkę z wszechobecnym kurzem, który może dekoncentrować dzieci i negatywnie wpływać na ich postępy w nauce. Zabawa w czystej i pachnącej sali sprawi, że dzieci będą miały więcej energii, a ich mózgi będą właściwie dotlenione.
 • Prawidłowe wysprzątanie przedszkola pozwoli ograniczyć do minimum kontakt dziecka z niebezpiecznymi zarazkami i drobnoustrojami. W tak przygotowanym pomieszczeniu bezpiecznie mogą przebywać mali alergicy i to niezależnie od aktualnie panującej pory roku.

Sprzątanie przedszkoli przez firmę Bogo Clean – zalety

 • Firma Bogo Clean świadczy usługi na najwyższym poziomie. W ramach proponowanej oferty ekipa sprzątająca może zająć się każdym przedszkolem na terenie Warszawy w dowolnie ustalonym terminie.
 • Posiadamy doskonałe zaplecze logistyczne, dostęp do nowoczesnych środków czystości.
 • Szukając firmy, której można zlecić sprzątanie przedszkoli w Warszawie, warto rozważyć ofertę Bogo Clean, ponieważ pracują tam wykwalifikowani specjaliści. Nasz zespół posiada  liczne certyfikaty poświadczające o wysokich kompetencjach, a przygotowane przez firmę pakiety dla przedszkoli są bardzo atrakcyjne.

W czystych i zadbanych pomieszczeniach dzieci będą się dobrze czuły i szybko wzmocnią swoją odporność, dzięki czemu będą też rzadziej chorować. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych placówek zlokalizowanych w Warszawie.

Chcesz mieć czyste przedszkole? Potrzebujesz firmy, która o to zadba?