Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Bogo Clean dołącza do In The House - Czystość nigdy nie była tak łatwa!

Poznaj nowinę ze świata Bogo Clean! Właśnie dołączyliśmy do nowej – i jakże czystej – społeczności w aplikacji In the House. Teraz możesz skorzystać z naszych usług sprzątania w jeszcze prostszy sposób!

In the House to świeża – jeszcze gorąca – aplikacja do umawiania usług sprzątania. Zapewnia łatwy dostęp do profilu Wykonawcy – także do profilu Bogo Clean – gdzie znajdziesz informacje o oferowanych usługach oraz opinie osób, które już skorzystały z naszej pomocy. Co ważne, z łatwością można ustalić wygodny termin sprzątania – pełny podgląd do kalendarza Wykonawcy, to pełna elastyczność. A to wszystko za pomocą kilku kliknięć. Czystość nigdy nie była tak łatwa!

Jak znaleźć Bogo Clean w aplikacji?

Pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach znaleźć i wybrać Bogo Clean jako Twojego zaufanego partnera do sprzątania. Gotowy na czystość bez wysiłku? To zaczynamy!

  1. Pobierz aplikację: Znajdziesz ją w sklepie z aplikacjami na swoim smartfonie. Pobierz ją i zainstaluj na urządzeniu.
        
  2. Po uruchomieniu aplikacji załóż konto. Następnie wybierz opcję „szukaj wykonawców”, aby rozpocząć poszukiwania.
  3. Podaj informacje o miejscu: Rodzaj obiektu, metraż oraz adres. Te informacje pomogą aplikacji dopasować Wykonawców.
  4. Wybierz Wykonawcę: Zaakceptuj wybór, przejrzyj listę i wybierz Bogo Clean.
  5. Umów się na sprzątanie: Napisz do nas i dogadaj szczegóły usługi. Możesz zamówić sprzątanie jednorazowe lub cykliczne.

Dzięki tym prostym krokom, wszystkie formalności załatwisz szybko i zręcznie, a Twoje miejsce zostanie wyczyszczone dokładnie i profesjonalnie.

Czekamy na Twoje zamówienia. Do zobaczenia w aplikacji In the House!

Razem możemy lepiej!