Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Mycie garaży Warszawa

Regularne mycie garaży w Warszawie i innych miastach jest konieczne, by utrzymać je w dobrym stanie i czystości. Duży ruch powoduje nanoszenie zanieczyszczeń oraz ścieranie się wierzchniej warstwy posadzki. Dlatego też utrzymanie porządku i nienagannego wyglądu wymaga systematycznej konserwacji i profesjonalnego mycia.

Zwykłe środki czyszczące i „domowe” sposoby usuwania zanieczyszczeń nie zawsze są w stanie poradzić sobie z tym, co zostaje w garażach po przejechaniu kilku tysięcy samochodów. Plamy po olejach i innych płynach eksploatacyjnych, guma starta z opon, a także resztki błota, śniegu lub piasku są wyzwaniem dla osób sprzątających. Usunięcie ich wymaga profesjonalnego sprzętu, aktywnych środków czyszczących i wiedzy jak to zrobić, by nie zniszczyć posadzki.

Profesjonalne mycie garaży Warszawa
Mycie garażu rozpoczyna się od posprzątania widocznych śmieci (niestety, wielu kierowców wyrzuca papierki wprost na podłogę zamiast do koszy) oraz pozamiatania posadzki, by usunąć piasek i błoto. Później przychodzi czas na maszynowe wyszorowanie całej powierzchni.

Czyszczenie posadzki w garażach podziemnych wykonywane jest z wykorzystaniem myjek samobieżnych i szczotek. To bardzo wydajne maszyny, pozwalające na szybkie umycie nawet dużych powierzchni. Myjka nakłada środek czyszczący, szoruje powierzchnię, a na koniec zbiera wodę, co sprawia, że powierzchnia szybko wysycha i nie zbiera kolejnych zanieczyszczeń.

Specjalnej uwagi wymagają miejsca, gdzie pojawiły się trudne plamy (np. rozlane słodkie napoje, płyny eksploatacyjne z samochodów, guma). Najwięcej jest ich na stanowiskach parkingowych, gdzie samochody są zostawiane na dłużej oraz w obrębie skrzyżowań. Specjalistyczne maszyny nie mają problemów z pozbyciem się tego typu zanieczyszczeń – w połączeniu ze skutecznymi środkami czyszczącymi pozwalają szybko posprzątać garaż.

Impregnowanie powierzchni
Mycie garaży Warszawa w firmie BOGOclean obejmuje również impregnowanie powierzchni. To proces pozwalający przedłużyć trwałość posadzki, jak również zabezpieczyć ją przed następnymi zanieczyszczeniami. Na umytą powierzchnię jest nakładany specjalny preparat, który tworzy niewidoczną warstwę, będącą dodatkową ochroną. Dzięki niej brud nie wnika głębiej i łatwiej go usunąć, bo osadza się jedynie na powierzchni.

Dlaczego warto zlecić mycie garaży firmie BOGOclean?
Mamy duże doświadczenie w myciu garaży. Warszawa z wieloma podziemnymi i naziemnymi parkingami jest miejscem, gdzie wykonujemy tę usługę najczęściej. Zajmujemy się utrzymaniem czystości na parkingach galerii handlowych, w instytucjach publicznych, centrach biurowych, jak również sprzątaniem garaży we wspólnotach mieszkaniowych i na osiedlach. Zapewniamy profesjonalizm i skuteczność!

– Mamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu garaży podziemnych i naziemnych, stanowisk parkingowych oraz parkingów firmowych. Działamy na rynku warszawskim od lat, zyskując przez ten czas wielu zadowolonych klientów.

– Każde mycie garaży w Warszawie jest wykonywane przez doświadczoną ekipę. To osoby, które na stałe z nami współpracują, przeszły odpowiednie przeszkolenie i mają doświadczenie w pracach porządkowych.

– Przed rozpoczęciem prac zawsze ustalamy ich zakres. Gwarantuje to naszym klientom, że zamawiają dokładnie taką usługę jakiej potrzebują.

– Używamy ekologicznej chemii czyszczącej, która nie niszczy sprzątanych powierzchni, ale bez problemów radzi sobie nawet z trudnymi plamami.

Zapraszamy do skorzystania z usługi mycia garaży w Warszawie!