Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Poznaj Sprzątanie biur i osiedli Bielany

BogoClean specjalizuje się w sprzątaniu pomieszczeń biurowych na Bielanach. Proponujemy kompleksową usługę na bieżące utrzymanie porządku: 

  • wycieranie kurzu,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • odkurzanie,
  • mycie urządzeń,
  • mycie drzwi i przeszkleń.

Wykonujemy także zadania specjalne:

  • pranie wykładzin,
  • pranie elementów i mebli tapicerowanych.
Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Zapewniamy usługi na wysokim poziomie, aby zagwarantować radość korzystania z czystych i zadbanych wnętrz oraz bezpieczeństwo sanitarne. Podejmujemy się także skomplikowanych zadań w wielkopowierzchniowych biurach. Pracujemy na podstawie grafiku zaproponowanego przez Klienta tak, aby zapewnić pełen komfort pracy osobom, które przebywają w biurze.

Sprzątanie osiedli na Bielanach

Osiedla zlokalizowane na Bielanach muszą być cyklicznie i należycie sprzątane, aby być harmonijne i bezpieczne. Staramy się sprostać wysokim standardom współpracy ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi oraz prywatnymi właścicielami nieruchomości. Planujemy zakres prac według życzeń Klienta i potrzeby nieruchomości oraz realizujemy je o dogodnej porze. Wykonujemy prace:


wewnątrz budynków:

oraz na zewnątrz budynków:

Świadczymy usługi jednorazowe i cykliczne - zależnie od ustaleń. Wysoka jakość naszych usług znalazła potwierdzenie w pozytywnej opinii konserwatora zabytków, dlatego śmiało realizujemy usługi oczyszczania obiektów zabytkowych i ich otoczenia.