Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Profesjonalnie i skutecznie - Profesjonalne sprzątanie osiedli i biur Mokotów

Sprzątanie osiedli na Mokotowie

Firma Bogo Clean specjalizuje się w sprzątaniu osiedli składających się z zabudowy szeregowej i blokowisk. Pracujemy na terenie Warszawy, w tym także na dzielnicy Mokotów.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Nasze zadanie to utrzymanie czystości wewnątrz budynków. Sprzątamy:

Na zewnątrz zajmiemy się także:

W ramach zlecenia wykonujemy:

Ściśle współpracujemy ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi oraz prywatnymi właścicielami - dopasowujemy zakres prac do potrzeb klienta i realizujemy je w dogodnej dla niego porze. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe i długoterminowe, realizowane cyklicznie. 

Sprzątanie biur Mokotów

BogoClean zajmuje się sprzątaniem pomieszczeń biurowych na Mokotowie. Mamy kompleksową ofertę na utrzymanie codziennego porządku: 

Wykonujemy zadania specjalne:

Pojawiamy się w biurze poza godzinami jego funkcjonowania, aby nie zakłócać zajęć pracowników. To praktyka, która w połączeniu z gruntownymi porządkami zwiększa komfort i efektywność pracy.


Oferujemy atrakcyjne stawki na sprzątanie biur na Mokotowie - dokonujemy wyceny na podstawie ustalenia zakresu prac i harmonogramu sprzątania. Dostarczamy środki czystości i sprzęty. Naszym priorytetem jest zdrowie i neutralność ekologiczna, dlatego korzystamy z hipoalergicznych i ekologicznych produktów, które nie emitują szkodliwych oparów i są bezpieczne. 

Czyszczenie podłóg Mokotów

Czyszczenie podłóg to wymagająca usługa, którą mogą wykonać tylko profesjonaliści, tacy jak BogoClean. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i odpowiednie środki do czyszczenia podłóg. Szczególną uwagę poświęcamy podłogom w obiektach użyteczności publicznej – podłoga ta jest bardziej podatna na uszkodzenia i wnikanie brudu, dlatego należy ją regularnie czyścić i dezynfekować. 

Starannie dobieramy technologię i środki czyszczące, aby jak najlepiej wyczyścić wszystkie rodzaje podłóg: 

Nasze usługi w zakresie pielęgnacji podłóg obejmują m.in.