Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Gruntowne sprzątanie biur Białołęka

W panoramie Białołęki przeważają zabudowy mieszkaniowe, jednak i tutaj znajdziemy budynki biurowe - najbardziej znane i największe biurowce znajdują się na ulicach - Annopol i Elektronowa.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie biur na warszawskiej Białołęce

Bogo Clean od lat świadczy usługi w zakresie sprzątania biur na terenie Warszawy - sprzątamy zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak i w przestrzeniach biurowych w starych kamienicach.


Rozbudowane zaplecze techniczne i logistyczne ułatwia nam profesjonalne wykonywanie usług sprzątających. Trud naszej pracy został doceniony i możemy pochwalić się referencjami od instytucji rządowych tj.: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Ambasada Arabii Saudyjskiej, Biuro Kulturalne Ambasady Iraku.

Zakres prac

Wykonujemy codzienne usługi porządkowe, które obejmują:

oraz dodatkowe usługi na zlecenie:

Nasza ekipa pojawia się w biurze w godzinach dogodnych dla użytkowników tak, aby zapewnić im komfort pracy. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, aby nasze działania przebiegały sprawnie i skutecznie. Dbamy o bezpieczeństwo sanitarne - pracujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości środków czystości, które świetnie doczyszczają, a przy tym są hipoalergiczne i ekologiczne. 

Pakiet usługi sprzątania biura na Białołęce

Uwzględniając potrzeby Klienta, tworzymy indywidualny pakiet - jest możliwość zamówienia jednorazowej lub cyklicznej usługi, wybrania dodatkowych usług i zwiększenia częstotliwości naszych wizyt. 

Sprzątanie osiedli na Białołęce

Bogo Clean wyróżnia się starannością, terminowością i doświadczeniem. Realizujemy zlecenia na sprzątanie budynków należących do wspólnych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Wewnątrz budynków zajmujemy się takimi pomieszczeniami jak:

a na zewnątrz zadbamy o:

W naszej ofercie na sprzątanie osiedli znajduje się:

Chcesz zamówić usługę sprzątania? Zadzwoń już teraz!