Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Ekologiczne sprzątanie osiedli Ursus

Sprzątanie osiedli na warszawskim Ursusie

Atrakcyjna lokalizacja osiedli na Ursusie pozwala odnaleźć balans między miejskim zgiełkiem a spokojem natury. Nowo powstałe osiedla są wykonane w wysokim standardzie z licznymi udogodnieniami. Oby utrzymać je w należytym stanie, konieczna jest pomoc firmy sprzątającej.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Zakres działań firmy sprzątającej

BogoClean zajmuje się sprzątaniem zarówno nowoczesnych osiedli deweloperskich, jak i starszych budynków, które znajdują się na Ursusie od dziesięcioleci. Sprzątanie osiedli obejmuje bieżące utrzymanie czystości w częściach wspólnych:

i na zewnątrz budynków:

O wysokim poziomie naszych usług świadczy akceptacja konserwatora zabytków - dzięki niej regularnie i z powodzeniem dbamy o czystość w wiekowych budynkach i w ich okolicach. Posiadamy certyfikaty niezbędne do wykonywania prac na należytym poziomie. 

Zakres prac sprzątania osiedli zawsze dostosowujemy do potrzeb Klienta i realizujemy je o dogodnej dla niego porze. Zależnie od potrzeb realizujemy jednorazową lub stałą usługę sprzątania. Odpowiednia strategia sprzątania sprawia, że czynności wykonywane przez naszych pracowników nie są uciążliwe dla mieszkańców. 


Zdrowe środki czystości

Stosujemy hipoalergiczne i ekologiczne środki, które nie pozostawiają szkodliwych oparów i są w pełni bezpieczne dla dzieci i dorosłych. Pracownicy Bogo Clean dobierają odpowiednie środki czyszczące do każdej powierzchni, aby ją skutecznie umyć i usunąć bakterie.

Zapraszamy do kontaktu!