Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Firma Sprzątająca Ochota - Usługi sprzątania Całościowe sprzątanie biur Ochota

Od lat zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur na warszawskiej Ochocie - obsługujemy siedziby małych i średnich firm oraz duże przestrzenie biurowe. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i logistycznym, potrzebnym do wykonania usługi sprzątania biur - jesteśmy w pełni mobilni, dlatego docieramy do każdego miejsca na Ochocie.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie biur na Ochocie

Wielu przedsiębiorców postanowiło ulokować swoją firmę właśnie na Ochocie - to dobrze skomunikowane z centrum miejsce, gdzie nie brakuje przestrzeni biurowych do wynajęcia. Właśnie w tej części miasta zlokalizowane są mniejsze biura i jedne z największych biurowców w stolicy - Atlas Tower, Central Tower, Euro Centrum, Equator II. Niezależnie od rozmiarów i ilości pomieszczeń, każde z nich wymaga profesjonalnego sprzątania.

Firma BogoClean od lat zajmuje się porządkowaniem przestrzeni biurowych na terenie Warszawy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i bezpiecznymi środkami czystości, które pomagają nam w sprawnym i skutecznym sprzątaniu. 

Wykonujemy zlecenia jednorazowe lub cykliczne, które obejmują prace tj.:

Prace na dodatkowe zlecenie:

Dostosowujemy się do grafiku zaproponowanego przez Klienta, aby zapewnić pracownikom biura najbardziej optymalne warunki pracy. Zależnie od uzgodnień, sprzątamy w godzinach porannych lub po zakończeniu pracy biura. 

Sprzątanie osiedli na Ochocie

Bogo Clean od lat zajmuje się sprzątaniem biur na Ochocie. Wykonujemy nasze usługi w zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak i w starszych budynkach. Usługa utrzymania czystości na terenach mieszkalnych obejmuje miejsca wewnątrz budynków tj.:

oraz na zewnątrz:

Zakres usług czyszczenia osiedli:

W okresie jesienno-zimowym dodatkowo:

Pracujemy w budynkach należących do wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i prywatnych właścicieli. Wykonujemy usługi, o których jakości świadczy pozytywna opinia konserwatora zabytków - dzięki niej regularnie i z sukcesem dbamy o czystość w kamienicach i w ich okolicach. Dbamy o najwyższe standardy - posiadamy certyfikaty potrzebne do wykonywania prac na odpowiednim poziomie.

Realizujemy jednorazowe lub stałe zlecenia na sprzątanie osiedli na Ochocie. Dopasowujemy zakres prac do pory roku, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Jesienią sprzątanie osiedli Ochota obejmuje grabienie i oczyszczanie dróg z liści, a zimą odśnieżanie.