Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa

Firma BOGOclean oferuje pełny zakres dezynfekcji pomieszczeń w Warszawie i okolicy. Zapewniamy użycie środków odkażających, które działają na koronawirusa, a także zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i ochrony przed zarażaniem (posiadamy profesjonalny sprzęt ochronny).

Jak pokazują ostatnie miesiące, koronawirus jest wyjątkowo zaraźliwy i z łatwością przenosi się z człowieka na człowieka. Może się utrzymywać kilkadziesiąt minut w powietrzu, a na niektórych powierzchniach nawet do kilku dni. Izolowanie zarażonych i dezynfekcja sprzętów, z którymi mogli mieć oni kontakt oraz pomieszczeń, w których przebywali jest kluczowa do powstrzymania fali zarażeń. Powinna być wykonywana z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, w specjalnych kombinezonach ochronnych i z wykorzystaniem środków odkażających, które działają na koronawirusa.

Dlaczego warto skorzystać z usługi odkażania pomieszczeń wykonywanej przez firmę BOGOclean?

– Nasz personel jest przeszkolony do wykonywania dezynfekcji pomieszczeń. Warszawa i okoliczne miasta mogą zamówić u nas taką usługę, mając pewność, że zostanie ona wykonana dokładnie i według obowiązujących reguł sanitarnych.

– Posiadamy wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej, pozwalające zabezpieczyć naszych pracowników przed zakażeniem koronawirusem. Każdy z nich przystępuje do pracy ubrany w specjalny skafander, gogle i maskę. Nasz personel ma też pełny dostęp do środków do dezynfekcji rąk i powierzchni.

– Dysponujemy sprzętem, który zapewnia skuteczne aplikowanie środka odkażającego na powierzchnie, również w miejscach trudnodostępnych.

– Korzystamy ze środków dezynfekujących które są skuteczne w walce z koronawirusem.

– Utylizujemy zużyte kombinezony ochronne i innych sprzęt zgodnie z przepisami sanitarnymi.

Kto może skorzystać z usługi odkażania i dezynfekcji pomieszczeń Warszawa?

– Wspólnoty mieszkaniowe, które chcą zadbać o zdrowie swoich członków i zabezpieczyć ich przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Prowadzimy dezynfekcję klatek schodowych, wind, ogólnodostępnych korytarzy i holi. Dodatkowo zajmujemy się odkażaniem miejsc, które są często dotykane przez wiele osób, m.in. klamek, domofonów, przycisków do włączania światła czy drzwi i przycisków w windzie.

– Pracodawcy i firmy nie chcący narażać pracowników na możliwy kontakt z wirusem. Dezynfekujemy zakłady pracy w Warszawie i okolicy, zapewniamy dokładne odkażenie miejsc w których przebywa wiele osób, m.in. sanitariatów, szatni, biur sprzedaży, gabinetów i hal produkcyjnych. Zapewniamy skuteczne środki odkażające, które zabijają wirusy i bakterie na każdej powierzchni.

– Osoby prywatne, w sytuacji, gdy jeden z domowników zachorował i został zabrany do szpitala lub gdy w pomieszczeniach mieszkalnych odbywała się kwarantanna. W takich sytuacjach zapewniamy dokładne odkażenie wszystkich powierzchni z którymi osoba zakażona mogła mieć kontakt (takich jak klamki, okna, drzwi, meble, uchwyty szafek) oraz pomieszczeń w których przebywała (pokoje, kuchnia, łazienka). Zapewniamy również dezynfekcję korytarza, schodów i innych ogólnodostępnych miejsc, gdzie może się znajdować koronawirus.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa wykonana przez firmę BOGOclean to skuteczny sposób na odkażenie ogólnodostępnych przestrzeni, części wspólnych budynku i innych wnętrz, gdzie może znajdować się koronawirus. Wykonamy ją w sposób profesjonalny, gwarantując naszym klientom bezpieczne otoczenie.

Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej o usłudze odkażania pomieszczeń w Warszawie!