12-08-2021

Zamów czyszczenie garaży Warszawa - profesjonalną usługę dla firm

Coraz więcej firm decyduje się na wybór swojej siedziby w tych biurowcach,
Czyszczenie podłóg Mokotów, Piaseczno, Pruszków, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Sprzątanie przedszkoli Warszawa

które zapewniają miejsca do parkowania w garażach podziemnych. To wygoda dla pracowników mogących dojechać właściwie pod same drzwi biura i nie muszących szukać miejsca do zostawienia samochodu. Posiadanie garażu podziemnego w Warszawie jest więc dodatkowym atutem przy wynajmowaniu nieruchomości, ale wymaga również zadbania o dobry stan i czystość.

Czyszczenie garaży Warszawa - dlaczego warto zamówić?

Na zarządcach budynków spoczywa obowiązek utrzymania garaży w czystości, co nie jest łatwe w okresie zimowym. Samochody nanoszą brud, błoto, śnieg i piasek, które zostają w formie nieestetycznych plam na posadzce. Nierzadko też zaparkowane pojazdy mają nieszczelne instalacje, które powodują wyciekanie płynów eksploatacyjnych i oleju. Te plamy są trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami. Wymagają specjalistycznych środków, przeznaczonych do wybranego rodzaju zabrudzeń, jak również profesjonalnego mycia garaży z wykorzystaniem skutecznego sprzętu.

Czyszczenie garaży Warszawa - specyfikacja usługi


Mycie garaży w Warszawie najczęściej jest wykonywane po godzinach funkcjonowania biura, kiedy parking jest pusty, a ekipa sprzątająca nie przeszkadza przyjeżdżającym kierowcom. Zastosowanie myjek samojezdnych i innych profesjonalnych maszyn czyszczących sprawia, że nawet większe powierzchnie (takie jak np. garaże w biurowcach lub parkingi podziemne centrów handlowych) mogą zostać wysprzątane w jedną noc.

Profesjonalne sprzątanie garaży pozwala uniknąć niszczenia posadzek. Dobrze dobrane środki konserwują i pielęgnują, zapewniając czystość i elegancki wygląd na dłużej. Wykorzystanie profesjonalnych maszyn i detergentów gwarantuje ich dłuższą żywotność. Środki chemiczne nie ingerują w powierzchnię i nie niszczą jej struktury, ale działają jedynie na zaplamienia i brud. Efektem prac jest oczyszczony garaż, bez zabrudzeń i śmieci.

Czyszczenie garaży Warszawa - kto może skorzystać?


- Supermarkety, obiekty wielkopowierzchniowe. W takich miejscach jest ogromne natężenie ruchu samochodowego, co sprawia, że posadzki garażowe szybko się brudzą. Regularne utrzymywanie ich w czystości to również dbałość o ich trwałość. Środki czyszczące konserwują powierzchnię, chroniąc przed ponownym zabrudzeniem i głębokim wniknięciem zanieczyszczeń do jej wnętrza.


- Biurowce, centra outsourcingowe, firmy. Na parkingach podziemnych parkują pracownicy i klienci. Wjeżdżające auta nanoszą brud zalegający na ulicach, co sprawia, że podłoga szybko traci połysk i pokrywa się warstwą pyłu. Regularne czyszczenie pomaga utrzymać ją w dobrym stanie, zapewniając ochronę przed matowieniem i brudem.


- Właściciele lub dzierżawcy hal magazynowych i hurtowni. Posadzki w halach magazynowych są wykonane w tej samej technologii co na parkingach podziemnych. Podobnie jak one brudzą się podczas użytkowania. W halach magazynowych trudnych plam do usunięcia może być więcej. Ruch wózków widłowych i ślady pozostawiane podczas przesuwania towarów wymagają szczególnej uwagi firmy sprzątającej.


- Wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy budynków. Na osiedlach, mimo że ruch samochodowy jest mniejszy, posadzki garażowe brudzą się równie intensywnie. Wielu mieszkańców wykorzystuje garaż jako miejsce na „brudne” prace: zdarzają się rozlane oleje, ślady po benzynie, farbie czy rozpuszczalnikach. Dlatego garaże osiedlowe i podziemne muszą być sprzątane regularnie, by uniknąć wżerania się brudu w powierzchnię.