25-06-2022

Poradnik czyszczenia podłóg - Warszawa Wilanów, Włochy, Wola

Utrzymanie w czystości podłóg to najbardziej wymagające z zadań stojących przed firmą sprzątającą. Narażone na najróżniejsze rodzaje wnoszonych na butach zanieszczyszczeń, brudzą się szybko i wymagają codziennego czyszczenia. Aby zrobić to sprawnie i wydajnie, trzeba znać zasady sprzątania różnych powierzchni, które pozwolą im zachować przez długi okres estetyczny wygląd i wytrzymałość.
Czyszczenie podłóg Mokotów, Piaseczno, Pruszków, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Zasady sprzątania różnych typów podłóg

To, jak należy zabrać się za czyszczenie podłogi, jest zależne od materiału, z którego została wykonana, a żeby zrobić to skutecznie i bez szkody dla powierzchni. Poniżej kilka porad dotyczących najczęściej spotykanych typów powierzchni:

Panele są podatne na zarysowania, dlatego należy unikać szotek z ostrym włosiem i regularnie usuwać naniesione do wnętrza zabrudzenia i piasek. Dodatkowa ochronę mogą zapewnić środki nabłyszczające, które oprócz podniesienia walorów wizualnych powodują powstanie dodatkowej warstwy ochronnej.

W pielęgnacji podłóg drewnianych przydają się specjalnie środki do pielęgnacji drewna stworzone na bazie żywic akrylowych. Pomocne jest także wyposażenie pomieszczenia w dobrą wycieraczkę lub chodnik, które ograniczą wnoszenie do biura piasku i innych zabrudzeń.

Bogo Clean - sprzątanie biur Warszawa

Bogo Clean to profesjonalny serwis sprzątający doświadczony w utrzymaniu czystości w biurach na terenie Warszawy Wilanowa, Włochów, Woli i okolic. Nasi pracownicy wykonują wysokiej jakości usługi z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, terminowości, staranności i dyskrecji. Realizujemy zlecenia na sprzątanie biur, ale też nieruchomości prywatnych. W celu zapoznania z naszą ofertą i sporządzenia indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu.