12-08-2021

Mycie okien Warszawa

Mycie okien Warszawa jest usługą często zamawianą przez firmy po zimie i na jesieni. Okna w biurowcach szybko się brudzą, szczególnie w centrum. Brud, kurz i pyły unoszące się w wyniku dużego natężenia ruchu samochodowego osiadają na szkle i zewnętrznych częściach budynków. Wiosną na szybach pojawiają się również pyłki roślinne oraz zacieki wody po pierwszych, letnich burzach. To wszystko sprawia, że szklane fasady nie wyglądają elegancko, psując estetykę nowoczesnych biurowców i budynków mieszkalnych.
Czyszczenie podłóg Mokotów, Piaseczno, Pruszków, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Dlatego też regularne mycie okien jest ważnym elementem utrzymania otoczenia nieruchomości w czystości. Zazwyczaj wykonywane jest dwa - trzy razy do roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie by robić to częściej, szczególnie tam, gdzie zabrudzenia pojawiają się szybciej. W ramach usługi czyszczone są szyby, ramy okienne, parapety oraz inne części okna (np. moskitiery, rolety). Zapewniamy również czyszczenie elementów ze szkła we wnętrzu budynków; luster, przeszkleń, loggi, zadaszeń i innych szklanych powierzchni.

Jakie usługi obejmuje mycie okien Warszawa?


- Mycie szyb - brud zbierający się na szkle nie jest niczym zaskakującym w dużych miastach, gdzie w powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, osiadających na różnych powierzchniach. Brudne okna w biurowcach nie wyglądają estetycznie, dlatego należy je czyścić regularnie. Dzięki naszej usłudze mycia okien w Warszawie łatwo zapewnić kryształowo czyste szyby przez cały rok.

- Mycie ram okiennych - nie tylko szkło, ale również ramy okna są miejscem, gdzie często gromadzą się zanieczyszczania. Jest to szczególnie widoczne w dużych miastach, takich jak np. Warszawa. W narożach i załamaniach ramy można zobaczyć zbierający się brud i pyły, których pełno w powietrzu. Dlatego usługa mycia okien obejmuje również dokładne wyczyszczenie ram z obu stron.

- Czyszczenie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. W ramach usługi mycia okien w Warszawie oferujemy również czyszczenie parapetów. Zarówno po zewnętrznej stronie szyby, jak i wewnątrz zbiera się kurz i zabrudzenia. Dbamy o to, by zostały usunięte przy każdym myciu okien.

- Mycie okien na wysokościach. W wysokich biurowcach umycie szyb na zewnątrz wymaga umiejętności alpinistycznych. Pracownicy są opuszczani na linach mocowanych na dachu i krok po kroku czyszczą całą szklaną fasadę budynków. Wykonujemy mycie okien na wysokościach, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi pracownicy mają wymagane uprawnienia alpinistyczne i szkolenia.

- Mycie innych szklanych powierzchni. W nowoczesnych biurowcach, gdzie szkło jest często wykorzystywane jako materiał budowlany, nie tylko okna wymagają regularnego mycia. Na szklanych elementach we wnętrzach biur często można znaleźć odbite palce, plamy po rozlanych napojach, kurz i inne zanieczyszczenia. Szczególnie widoczne są one tam, gdzie powierzchnie są często dotykane - na blatach stołów, przy schodach, windach lub w recepcjach. Oczyszczamy szkło ze szpecących plam, zapewniając połysk i krystaliczną czystość.
Wykonujemy również mycie okien w Warszawie po remontach, malowaniu pomieszczeń oraz innych pracach, których efektem jest silne zabrudzenie wnętrza. Usuwamy wszystkie trudne plamy takie jak resztki farb lub klejów.

Mycie okien Warszawa można zamówić wraz z usługą sprzątania nieruchomości lub osobno. Zapraszamy do współpracy firmy, administratorów budynków, osiedli i osoby prywatne.