12-08-2021

Czyszczenie garaży Warszawa

Regularne czyszczenie garaży w Warszawie jest koniecznością. Duże natężenie ruchu powoduje, że posadzki ulegają zabrudzeniu. W zimie samochody zostawiają na nich resztki śniegu, błoto pośniegowe oraz piasek i sól używane w drogownictwie. Latem są to ślady opon, oleju, a często również brud, który spływa z auta po deszczu. A im więcej pojazdów wjeżdżających do garażu, tym częściej musi on być sprzątany.
Czyszczenie podłóg Mokotów, Piaseczno, Pruszków, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Przywracanie porządku na podziemnych parkingach, w halach lub garażach wielostanowiskowych warto zlecić wyspecjalizowanej firmie sprzątającej, która posiada odpowiedni sprzęt i ma doświadczenie w tego typu pracach. Nie bez znaczenia jest również możliwość posprzątania dużej powierzchni w przeciągu jednego dnia.

Dlaczego warto zamówić czyszczenie garaży w Warszawie w firmie BOGOclean?
Jesteśmy firmą, która od lat działa w Warszawie, zajmując się sprzątaniem garaży, powierzchni magazynowych, produkcyjnych, biur, przedszkoli i osiedli. Mamy stałą ekipę sprzątającą, znającą się na swoim fachu oraz sprzęt, który pozwala nam na dokładne i szybkie radzenie sobie z brudem. Korzystamy z aktywnych środków czyszczących, przyjaznych dla środowiska i jednocześnie skutecznych w walce z zanieczyszczeniami.

Wykonujemy kompleksowe prace, zapewniające stałe utrzymanie pomieszczeń w czystości, jak również jednorazowe zlecenia. Przy każdym zamówieniu pytamy klienta o oczekiwania i proponujemy mu zakres usług, który im odpowiada. Dzięki temu każdy nasz klient dostaje dokładnie to, czego potrzebuje i nie musi wybierać „uniwersalnych” usług sprzątania dla danej branży.

Czyszczenie garaży Warszawa - jakie działania obejmuje?
Każde sprzątanie garażu podziemnego w Warszawie rozpoczynamy od oczyszczenia posadzki. Zamiatamy większe nieczystości, zbieramy papiery i inne śmieci, które zostawiają parkujący lub są przywiewane z zewnątrz przez wiatr. Na tak przygotowane miejsce pracy mogą wjechać maszyny myjące.

Korzystamy z wysokiej jakości szorowarek, które pozwalają na dokładne usunięcie zabrudzeń. Doskonale radzą sobie z trudnymi plamami (np. po oleju silnikowym) lub śladami opon. Odświeżają posadzkę garażową usuwając z niej brud i nadając połysk. Są bardzo wydajne, dzięki czemu możemy obsłużyć również duże powierzchnie parkingowe, hale magazynowe i produkcyjne oraz inne pomieszczenia przemysłowe.

Mycie maszynowe pomaga pozbyć się nawet starego brudu, bez uszkadzania zewnętrznej powłoki posadzki. Tym bardziej że wykorzystujemy środki czyszczące, które nie ingerują w warstwę ochronną, ale są wydajne, skuteczne i doskonale radzą sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń.

Zabezpieczenie posadzki w garażach
Na życzenie klienta zabezpieczamy posadzki przed kolejnymi zabrudzeniami. Warstwa ochronna sprawia, że nie wnikają one głęboko w podłoże, a tym samym są łatwiejsze do usunięcia przy następnym czyszczeniu garaży. Warszawa i inne duże miasta, gdzie ruch samochodowy jest duży, często zamawiają tę usługę. Pomaga ona dodatkowo chronić wierzchnią warstwę podłogi przez ścieraniem, przedłużyć jej żywotność i dłużej utrzymać w czystości.

Nasi pracownicy skupiają się również na posprzątaniu innych elementów podziemnych parkingów i hal, wymagających okresowego czyszczenia. Bramy wjazdowe, drzwi czy elementy podziemnej infrastruktury są przez nas myte z wykorzystaniem aktywnych środków czyszczących. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd, ale również sprawniejsze działanie (szczególnie w przypadku ruchomych elementów, w których kurz lub gromadzące się zanieczyszczenia mogą blokować pracę mechanizmów).