10-10-2022

Bezpieczne przedszkole to przedszkole dobrze posprzątane

Dzieci w wieku przedszkolnym są wyjątkowo podatne na choroby układu oddechowego i alergie. Dlatego ważne jest, by sale, w których się bawią, były czyste, pachnące i przede wszystkim bezpieczne. Zarazki znajdujące się wokół dzieci wywołują wiele chorób i dolegliwości, ale poprzez zapewnienie odpowiedniej higieny przedszkolakom, można ich uniknąć. Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko było zdrowe i bezpieczne. Natomiast dyrektor przedszkola, chciałby dzieciom to bezpieczeństwo zapewnić. Pracownicy placówki opiekując się swoimi podopiecznymi, nie są w stanie zająć się jednocześnie porządkami. A zatem kiedy warto zlecić sprzątanie przedszkola profesjonalnej firmie?
Czyszczenie podłóg Mokotów, Piaseczno, Pruszków, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Sprzątanie przedszkoli Warszawa

Jak zadbać o porządek w przedszkolu?

W dużych miastach tkj. Warszawa, przedszkola często są zlokalizowane przy ruchliwych ulicach, przez co do sal, w których znajdują się dzieci, przedostaje się znaczna ilość kurzu i brudu. Zanieczyszczenia osiadają na meblach, zabawkach i akcesoriach powodując podrażnienie układu oddechowego, szczególnie latem, gdy jest ciepło i są otwarte okna.

Jak często trzeba sprzątać przedszkole?

Codzienne sprzątanie przedszkola z kurzu, brudu i resztek jedzenia powinno odbywać się po zamknięciu placówki, aby nie przeszkadzać w prowadzeniu zajęć z dziećmi.

Raz na miesiąc można zamówić pranie wykładzin i mycie okien. Firma Bogo Clean oferuje również drobne prace remontowe, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo na terenie przedszkola. 

Profesjonalne sprzątanie przedszkola  -  dlaczego warto?

Samodzielne sprzątanie przedszkola przez pracowników placówki zajmuje dużo czasu i wiąże się z koniecznością zakupienia odpowiednich detergentów. Tymczasem firma Bogo Clean ma bogate doświadczenie w czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni i dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Sprzątanie przedszkoli przez firmę Bogo Clean - zalety

W czystych i zadbanych pomieszczeniach dzieci będą się dobrze czuły i szybko wzmocnią swoją odporność, dzięki czemu będą też rzadziej chorować. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych placówek zlokalizowanych w Warszawie.

Chcesz mieć czyste przedszkole? Potrzebujesz firmy, która o to zadba? 

Zadzwoń już dziś!