Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz
12-08-2021
Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa
Wzrastająca liczba zachorowań na koronawirusa jest dla wielu pracodawców i zarządców obiektów biurowych powodem do zmartwień. Łatwość, z jaką przenosi się patogen powoduje, że każde miejsce, gdzie spotykają się ludzie staje się potencjalnym źródłem zakażenia. Wykrycie wirusa u pracownika lub klienta firmy może prowadzić do wstrzymania pracy zakładu i kwarantanny dla pracowników. Wymagana jest także dezynfekcja pomieszczeń. Warszawa, będąca centrum biznesu i siedzibą wielu zarządów spółek oraz centrów biurowych jest szczególnie narażona na ten sposób rozprzestrzeniania się wirusa.
12-08-2021
Zakres usług firm sprzątających
Firmy zajmujące się sprzątaniem obiektów oferują wiele usług, zapewniających utrzymanie czystości w biurach, firmach, prywatnych domach i ich otoczeniu. Ale nie tylko. Oprócz najpopularniejszych zamówień na regularne sprzątanie biura można również zlecić im inne czynności. Jakie usługi można zamówić w firmach sprzątających?
12-08-2021
Mycie kostki brukowej Warszawa
Kostka brukowa jest materiałem używanym na podjazdy, alejki, chodniki lub parkingi. Niestety, w miarę upływu czasu jej powierzchnia ulega zanieczyszczeniu, a kolor traci wyrazistość.
12-08-2021
Dezynfekcja przedszkoli Warszawa
Dezynfekcja przedszkoli Warszawa - na czym polega ta usługa?
12-08-2021
Zamów czyszczenie garaży Warszawa - profesjonalną usługę dla firm
Coraz więcej firm decyduje się na wybór swojej siedziby w tych biurowcach,
345