Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz Sprzątanie osiedli Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Piaseczno, Pruszków, Śródmieście, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz
25-06-2022
Poradnik czyszczenia podłóg - Warszawa Wilanów, Włochy, Wola
Utrzymanie w czystości podłóg to najbardziej wymagające z zadań stojących przed firmą sprzątającą. Narażone na najróżniejsze rodzaje wnoszonych na butach zanieszczyszczeń, brudzą się szybko i wymagają codziennego czyszczenia. Aby zrobić to sprawnie i wydajnie, trzeba znać zasady sprzątania różnych powierzchni, które pozwolą im zachować przez długi okres estetyczny wygląd i wytrzymałość.
10-05-2022
Czas na świeży start! Rozpocznij wiosnę od ozonowania!
Początek wiosny i długo wyczekiwany koniec pandemii koronawirusa to świetna okazja by w dbaniu o porządek pójść kawałek dalej, niż zwykle. Można nie tylko zadbać o czyste okna i wyprane dywany, ale również oczyścić domy i miejsca pracy z nagromadzonych szkodliwych bakterii i wirusów. Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja oraz ozonowanie pomieszczeń wymagają wiedzy, doświadczenia oraz specjalistycznych urządzeń i środków. Oto dlaczego warto zlecić je specjaliście i cieszyć się ze świeżych i bezpiecznych wnętrz już teraz.
07-04-2022
Postpandemiczne sprzątanie w biurach
Kolejna fala pandemii dobiegła końca i wraz ze zniesieniem restrykcji coraz więcej pracowników powraca do biur. Wraz z powrotem do pracy stacjonarnej lub hybrydowej pojawiają się pytanie o bezpieczeństwo biurowych przestrzeni. Czy są one zgodne z wysokimi standardami bezpieczeństwa i higieny, których nauczyliśmy się oczekiwać od przestrzeni publicznych? Czy gwarantują czystość niezbędną dla zdrowia pracowników? Czy są zarządzane w sposób zapewniający minimalizację ryzyka zakażenia się chorobami, które mogą być przenoszone między ludźmi w zamkniętych przestrzeniach wspólnych?
24-01-2022
Profesjonalne czyszczenie podłóg na Mokotowie i Ursynowie — na czym polega i czy warto zlecić je firmie sprzątającej?
Profesjonalne czyszczenie podłóg to wbrew pozorom niełatwa sprawa. Wymaga zastosowanie odpowiednich środków i maszyn. Do uzyskania dobrych efektów konieczna jest także wiedza, umiejętności i doświadczenie. Sprawdź więc, na czym polega profesjonalne czyszczenie podłóg na Ursynowie i Mokotowie i czemu warto je zlecić profesjonalistom.
12-08-2021
Sprzątanie biur w Warszawie - dlaczego warto je zlecić profesjonalistom?
Każdy wie, jak ważne jest utrzymanie porządku w miejscu pracy. W czystym otoczeniu wzrasta nasza efektywność, a także łatwiej jest wszystko zorganizować. Idealne sprzątanie biur w Warszawie, królestwie przedsiębiorców, wydaje się niełatwym zadaniem, ale wszystko jest tak naprawdę kwestią wyboru odpowiedniej ekipy, która to za nas zrobi.
12-08-2021
Jak wybrać najlepszą firmę do sprzątania biur w Warszawie?
Zatrudnienie ekipy sprzątającej to dzisiaj właściwie konieczność. Mało które biuro radzi sobie bez pomocy w tym zakresie, ponieważ pracownicy i szefostwo mają na głowie wystarczająco innych spraw, którymi muszą się zająć. Na ogarnięcie siedziby firmy, w tym wyczerpujące czyszczenie posadzek w Warszawie w biurze, najczęściej brakuje siły i czasu. Jednak w jaki sposób wśród tak bogatej oferty różnych usługodawców, znaleźć odpowiednią ekipę do sprzątania biur w Warszawie?
12-08-2021
Czyszczenie garaży Warszawa
Regularne czyszczenie garaży w Warszawie jest koniecznością. Duże natężenie ruchu powoduje, że posadzki ulegają zabrudzeniu. W zimie samochody zostawiają na nich resztki śniegu, błoto pośniegowe oraz piasek i sól używane w drogownictwie. Latem są to ślady opon, oleju, a często również brud, który spływa z auta po deszczu. A im więcej pojazdów wjeżdżających do garażu, tym częściej musi on być sprzątany.
12-08-2021
Czyszczenie kostki brukowej Warszawa
Czyszczenie kostki brukowej (Warszawa i okolice) pozwala przywrócić jej piękny wygląd, a odpowiednio dobrane środki impregnujące zabezpieczają przed zabrudzeniami i przebarwieniami. Profesjonalne usługi czyszczenia kostki brukowej w Warszawie zamówisz w naszej firmie!
12-08-2021
Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa
Firma BOGOclean oferuje pełny zakres dezynfekcji pomieszczeń w Warszawie i okolicy. Zapewniamy użycie środków odkażających, które działają na koronawirusa, a także zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i ochrony przed zarażaniem (posiadamy profesjonalny sprzęt ochronny).
12-08-2021
Mycie garaży Warszawa
Regularne mycie garaży w Warszawie i innych miastach jest konieczne, by utrzymać je w dobrym stanie i czystości. Duży ruch powoduje nanoszenie zanieczyszczeń oraz ścieranie się wierzchniej warstwy posadzki. Dlatego też utrzymanie porządku i nienagannego wyglądu wymaga systematycznej konserwacji i profesjonalnego mycia.
1234