Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

SPRZĄTANIE PRZEDSZKOLI WARSZAWA

Sprzątanie w przedszkolach to coś więcej niż tylko zwykłe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach. Maluchy lubią bawić się na podłodze i na wykładzinach. Nie zwracają uwagi na brudne ręce i często wkładają je do buzi w trakcie zabawy. Dotykają także różnych powierzchni, gdzie mogą znajdować się zarazki (np. w toalecie). Dlatego utrzymywanie porządku w przedszkolu jest tak ważne – to m.in. od czystości zależy bezpieczeństwo przebywających tam dzieci.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie w przedszkolach to coś więcej niż tylko zwykłe usługi utrzymania czystości w pomieszczeniach. Maluchy lubią bawić się na podłodze i na wykładzinach. Nie zwracają uwagi na brudne ręce i często wkładają je do buzi w trakcie zabawy. Dotykają także różnych powierzchni, gdzie mogą się znajdować zarazki (np. w toalecie). Dlatego też utrzymywanie porządku w przedszkolu jest tak ważne – to m.in. od czystości zależy bezpieczeństwo przebywających tam dzieci.

Wiemy jak to jest z beztroskimi dzieciakami i dlatego oferujemy pakiet usług utrzymania czystości specjalnie dla przedszkoli. Poszerzamy zakres wykonywanych codziennie prac, korzystamy z antyalergicznych środków czyszczących, a także skupiamy się na starannym i dokładnym sprzątaniu w każdym, nawet trudno dostępnym, miejscu.

Dlaczego my? Decydując się na usługę sprzątanie przedszkoli Bogo Clean Warszawa masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane perfekcyjnie. Stosujemy środki czyszczące, które zapewniają odpowiednią dezynfekcję powierzchni, nie powodując alergii u dzieci. Zaczynamy prace po zamknięciu placówki, dzięki czemu nie przeszkadzamy maluchom i ich opiekunom w trakcie dnia. Daje nam to również możliwość dokładnego posprzątania każdego zakamarka, by rano dzieci mogły wrócić do higienicznie czystego i pachnącego pomieszczenia.

Zapewniamy indywidualnie dobrany zakres prac, w zależności od potrzeb klienta. Przykładowa usługa sprzątania przedszkola obejmuje codzienne: mycie podłóg, wycieranie kurzu, odkurzanie, opróżnianie koszy ze śmieci, dezynfekcję powierzchni i sanitariatów, uzupełnienie środków czystości i higienicznych (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło itp.)
W ustalonych z klientem dniach pierzemy wykładziny (maszynowo) i myjemy okna. Oferujemy również drobne prace remontowe, dzięki czemu otoczenie dzieci jest zawsze bezpieczne i przyjazne dla maluchów.

Jeżeli szukasz firmy z Warszawy, która wykona sprzątanie przedszkola starannie, dokładnie i z użyciem środków niepowodujących alergii u dzieci – zgłoś się do BOGOclean. Zaproponowany przez nas zakres usług pozwoli ci ochronić dzieci przed chorobami, brudem i infekcjami, zapewniając im beztroską zabawę i higieniczne warunki w pomieszczeniach, w których przebywają przez większość dnia.