Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie osiedli Warszawa

Bogo Clean osiedla to  sprzątanie osiedli, ulic, pojedynczych kamienic i szeregowców, obejmujące bieżące utrzymanie czystości wewnątrz budynków (klatek schodowych, wind, poddaszy, piwnic, garaży) i na zewnątrz (terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów). Obsługujemy wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Sprzątanie osiedli – kompleksowa oferta usług

Przyjeżdżając po długim dniu w pracy do domu nikt nie chciałby natknąć się na panujący bałagan na klatce schodowej. My także, dlatego w pełni rozumiemy potrzeby naszych klientów. Także tych, którzy chcieliby być bardziej przyjaźni w zakresie dbania o środowisko. Oferujemy m.in. korzystanie tylko z ekologicznych produktów czyszczących.

Bogo Clean osiedla to  sprzątanie osiedli, pojedynczych kamienic, czy szeregowców, obejmująca bieżące utrzymanie czystości wewnątrz budynków (klatek schodowych, wind, poddaszy, piwnic, czy garaży) i na zewnątrz (terenów zewnętrznych, dróg dojazdowych, parkingów). Nasza firma obsługuje wspólnoty i spółdzielnie w całej Warszawie.

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty wewnętrzne oraz szkolenia potrzebne do doczyszczania klatek schodowych, garaży, a także do pielęgnacji zieleni. Znają się na pracach konserwatorskich, i remontowych. Są uprzejmi i zawsze pomogą mieszkańcom na ich życzenie.
Podejmujemy się zarówno prac wymagających codziennego utrzymania czystości, jak i jednorazowych zleceń. Na życzenie klientów wykonujemy również prace remontowe.

Sprzątanie osiedli to usługa, którą świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego – Warszawa, Płock, Nowy Dwór Mazowiecki i okolice.