Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

DEZYNFEKCJA I OZONOWANIE

DEZYNFEKCJA I OZONOWANIE Warszawa

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń Warszawa jest zamawiana przez firmy i instytucje dbające o profilaktykę zakażeń koronawirusem, jak również przez te instytucje, które obsługują wielu klientów i mogą stać się miejscem zakażenia. Może być realizowana w ramach usługi codziennego utrzymania biura w czystości lub jako osobne zlecenie, w przypadku stwierdzenia zakażenia u któregoś z pracowników lub klientów.

Sprzątanie biur Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

Firmy są szczególnie narażone na kontakt z koronawirusem. Codziennie w biurach spotykają się pracownicy, którzy przez długi czas przebywają w budynku, korzystając z ogólnodostępnych kuchni, jadalni, toalet i open space. W wielu przedsiębiorstwach przywrócono obsługę stacjonarną, więc wirusa mogą przenosić również klienci (w szczególności osoby, które nie noszą maseczek lub nie przestrzegają zasad ochrony przed zarażeniem).

W takiej sytuacji wiele firm decyduje się zamówić dodatkową usługę systematycznej dezynfekcji pomieszczeń. W Warszawie jest ona szczególnie popularna, ze względu na wysokie wskaźniki zachorowalności i duże skupisko ludzi.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa – na czym polega?
Dezynfekcja pomieszczeń pomaga zabezpieczyć pracowników i klientów firmy przed zarażeniem. Na często dotykanych powierzchniach mogą się znajdować wirusy. Kolejne osoby, które będą miały z nimi kontakt, mogą je przenosić dalej. Dlatego tak ważne jest dezynfekowanie często dotykanych miejsc i przedmiotów, które bywają pomijane przy zwykłym sprzątaniu.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa obejmuje wyczyszczenie klamek drzwi i okien, włączników światła, blatów biurek, poręczy, stołów oraz pomieszczeń kuchennych i sanitarnych z wykorzystaniem środków wirusobójczych. Polega na rozpyleniu preparatu likwidującego wirusy na wszystkich powierzchniach lub umyciu ich z wykorzystaniem odpowiedniego detergentu.

Na skuteczność walki z koronawirusem wpływa dokładność sprzątania (każdy fragment powierzchni powinien być precyzyjnie odkażony) oraz regularne sprzątanie, bo tylko ono zapewnia systematyczną eliminację wirusów i drobnoustrojów.

Kto może skorzystać z usługi dezynfekcji pomieszczeń w Warszawie?
Usługa dezynfekcji jest przeznaczona głównie dla firm, instytucji i innych organizacji, gdzie konieczne jest zapewnienie zwiększonego poziomu ochrony ze względu na dużą liczbę przebywających w nich ludzi. W szczególności mogą z niej skorzystać:

Przedsiębiorstwa usługowe, produkcyjne i handlowe (odkażenie ogólnodostępnych pomieszczeń, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, korytarzy i biura)
Supermarkety, sklepy samoobsługowe (zdezynfekowanie strefy kas, ogólnodostępnych pomieszczeń sanitarnych, korytarzy, wózków i koszyków)
Obiekty edukacyjne (szkoły, przedszkola), sportowe (baseny, siłownie, studia fitness) oraz kulturalne (teatry, kina),
Wspólnoty mieszkaniowe (w zakresie np. utrzymania czystości w częściach wspólnych budynków – na klatkach schodowych, w piwnicach, windach, garażach),
Instytucje zajmujące się obsługą klientów (w wybranych miejscach, takich jak kasy biletowe, BOK, poczekalnie),
Restauracje (dezynfekcja stolików i wnętrz), sale weselne,
Gabinety lekarskie, przychodnie,
Kościoły,
Wszystkie inne organizacje i osoby prywatne, które muszą przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń po stwierdzeniu zakażenia koronawirusem.
Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń eliminuje koronawirusa znajdującego się na różnych powierzchniach i pozwala chronić inne osoby korzystające z ogólnodostępnych pomieszczeń przed zarażeniem.

Dezynfekcja pomieszczeń Warszawa po koronawirusie z Bogo Clean
Wykrycie zakażenia wśród pracowników lub klientów oznacza dla firmy konieczność zdezynfekowania wszystkich pomieszczeń. BOGOclean zajmuje się tego typu pracami. Jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt ochronny (pełne kombinezony, maski, gogle), specjalne spryskiwacze i inny sprzęt zapewniający skuteczne dotarcie w każde miejsce. Korzystamy ze sprawdzonych środków antywirusowych, o potwierdzonym działaniu. Wszelkie prace są przeprowadzane w zgodzie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.